XXV Sesja Rady Miejskiej w Wojniczu - INFORMACJA
29.05.2026W dniu 29 maja br. odbyła się XXV sesja Rady Miejskiej w Wojniczu.
Po debacie o Raporcie o stanie Gminy Wojnicz za 2025 rok przystąpiono do głosowania, w wyniku którego Rada Miejska w Wojniczu podjęła uchwałę w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Burmistrza Wojnicza za 2025 rok.
Rada Miejska podjęła także uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Wojnicza absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
Podczas sesji podjęto również następujące uchwały:
- w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2025 rok.
- w sprawie zatwierdzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego Gminy Wojnicz za 2025 rok.
- w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Wojnicz.
- w sprawie zmian w budżecie Gminy Wojnicz na 2026 rok.
- w sprawie zmiany w Statucie Żłobka w Wojniczu.
- w sprawie nabycia w formie darowizny nieruchomości do zasobu nieruchomości Gminy Wojnicz.
- w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie umowy najmu lokalu stanowiącego własność Gminy Wojnicz.
- w sprawie wyrażenia zgody na przedłużenie umowy dzierżawy.
- w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji z przeznaczeniem na nagrody za osiągnięcia w służbie dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Wojniczu.
- w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Wojnicza.
