27 maja – Dzień Samorządu Terytorialnego
27.05.202627 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego – święto osób, które każdego dnia współtworzą lokalny samorząd i działają na rzecz mieszkańców oraz rozwoju naszej wspólnoty.
Z tej okazji składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, przedstawicielom jednostek organizacyjnych oraz osobom zaangażowanym w życie lokalnej społeczności serdeczne podziękowania za codzienną pracę, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Dziękujemy za wspólną troskę o rozwój Gminy Wojnicz oraz działania podejmowane na rzecz mieszkańców i naszej Małej Ojczyzny.
Składamy Państwu życzenia zdrowia, pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów zawodowych i osobistych. Niech dalsza współpraca i wspólne działania przyczyniają się do umacniania lokalnej wspólnoty oraz rozwoju Gminy Wojnicz.
Burmistrz Wojnicza
Tadeusz Bąk
Zastępca Burmistrza Wojnicza
Joanna Zając
